Ks. Dariusz Marczak

Urodzony 2 sierpnia 1972 r. w Warszawie
Parafia pochodzenia: MB Różańcowej, Warszawa-Bródno.
Wyświęcony 30 maja 1998 r. przez Bpa Kazimierza Romaniuka.
Dzień imienin: 19 grudnia.

Wykształcenie:
magister, PWTW, teologia biblijna, 23.02.1998;
licencjat, PWTW, teologia biblijna, 21.06.1999;
studia podyplomowe, Instytut Pastoralno-Liturgiczny, KUL, 2002 – 2005;
studia doktoranckie, UKSW, teologia biblijna, 2005 – 2006.

Posługa Kapłańska w diecezji Warszawsko-Praskiej:
wikariusz, MB Królowej Polski, Warszawa-Anin, 26.06.1998 – 29.06.2002;
wikariusz, Bożego Ciała, Warszawa-Kamionek, 29.06.2002 – 01.07.2005;
wikariusz, MB Królowej Polski, Warszawa-Anin, 01.07.2005 – 01.07.2007;
administrator, MB Królowej Polski, Warszawa-Anin, 24.10.2006 –19.12.2006.

W latach 2000 –2008 diecezjalny duszpasterz lektorów, a od 11.10.2001 do 16.05.2008 przedstawiciel Rady Duszpasterstwa Ministrantów. W dniu 01.07.2007 mianowany przez Abp Sławoja Leszka Głódzia wicedyrektorem Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej, 31.12.2009 mianowany przez Abpa Henryka Hosera dyrektorem Caritas DWP.
W strukturach Caritas: członek Prezydium Zgromadzenia Dyrektorów Caritas Polska i Caritas diecezjalnych, (15.06.2010 –16.08.2016) oraz Kapituły Nagrody „Ubi Caritas”.

Od 16.08.2016 mianowany proboszczem parafii Św. Hieronima, Warszawa-Stara Miłosna.

Ks. Paweł Bąk

Urodzony w 1983 r. w Otwocku. Syn Józefa Bąka i Marii z domu Żelazo.
Parafia pochodzenia: Niepokalanego Serca Maryi, Otwock-Śródborów
Wyświęcony: 30 maja 2009 r., Abp Henryk Hoser SAC
Motto kapłańskie:
„Pragnę się cały przemienić w Miłosierdzie Twoje i być żywym odbiciem Ciebie, o Panie” (św. Faustyna)
Dzień Imienin: 29 czerwca – Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.
Wykształcenie: magister, PWTW, teologia duchowości.Temat pracy magisterskiej:
„Posłuszeństwo woli Bożej na drodze do świętości w życiu Świętej Faustyny Kowalskiej”, 2009.

Posługa kapłańska w diecezji Warszawsko-Praskiej:
Wikariusz w parafii Miłosierdzia Bożego w Ząbkach 30.08.2009 – 27.08.2014.
Wikariusz w parafii Przemienienia Pańskiego w Wieliszewie 27.08.2014 – 26.08.2016.
Od 26.08.2016 wikariusz w parafii Św. Hieronima, Warszawa-Stara Miłosna.
W latach 2010 –2014 pełnił funkcję kapelana Szkoły Katolickiej w Ząbkach.
Od 31.05.2016 należy do Rycerstwa Niepokalanej(MI).
Od 17.06.2016 jest diecezjalnym moderatorem Dziecięcych Kół Żywego Różańca.
Od lipca 2017 Niewolnik Niepokalanej.